استفاده از این محصولات در ایران ممنوع است!

برخی از لوازمات در ایران به دلایل اخلاقی و امنیتی نیز ممنوع شده است بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و افکارات با ما همراه باشید و در مورد آنها نیز اطلاعات کسب کنید.

شیشه دوجداره

همانطور که می دانید امروزه در اکثر ساختمانها از شیشه دوجداره بزرگ ساده نشکن استفاده می شوند قیمت خرید شیشه نشکن بر اساس خواص، کاربرد و مصارف آن توسط فروشندگان محاسبه می گردد. شیشه دوجداره مقاومت بسیار بالایی دارد و به دلیل فشار وزن بر روی سطح شیشه، هیچ آسیبی به شیشه وارد نمی شود و ایمنی افراد استفاده کننده نیز تضمین می گردد.

شیرآلات توکار

شیرآلات توکارابزاری هستند که روی زیبایی منزلتان بسیار تاثیر گذارند آنها دسته بندی های متفاوتی دارند در یک دسته بندی می توان آن ها را به شیرآلات روکار و تو کار دسته بندی کرد در یک دسته بندی دیگر، شیرآلات را به دو بخش واشر دار و غیر واشردار دسته بندی می کنند. شیرآلات واشردار ، آن دسته ای هستند که برای کیفیت بهترشان در آنها از واشر استفاده کرده اند.

پدالکلی

یکی از پرمصرفترین وسیله در دنیای پزشکی پدالکلی می باشد که خرید و فروش آن زیاد انجام می شود و با قیمت گوناگون در بازار یافت می شود. در گذشته برای تزریقات از پنبه و الکل در کنار هم استفاده می نمودند اما امروزه این دو را در کنار هم قرار داده و با تولید پد الکی کار را راحتتر کرده اند بدین رو دیگر نیاز نیست هم پنبه به همراه داشت و هم الکل چون بر روی پدها الکل ریخته و بسیار بهداشتی تر از قبل نیز می باشند و در بسته بندیهای استاندارد قرار داده می شوند.

سینک توکار

سینک آشپزخانه نقش مهمی در شستشوی ظروف دارد و به عنوان یک عنصر حیاتی در حفظ بهداشت محیط به حساب می آید که از طریق آن مواد غذایی شست و شو داده شده به صورت ضد عفونی شده در می آیند. ابعاد و اندازه سینک توکار از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با توجه به الگوی مصرف خانواده انتخاب شود تا به طور کاملاً متناسب برای برطرف نمودن نیازهای آشپزخانه مفید واقع گردد.